Spausdinti

Vėluojantis darbo užmokestis, ilgai užsitęsusios derybos dėl kolektyvinės sutarties sudarymo, grąsinimai neišmokėti darbo užmokesčio gruodžio mėnesį už lapkritį ir palikti darbuotojus be lėšų per Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų šventes - su tokiomis problemomis susiduria Vilniaus savivaldybei priklausančios bendrovės "Vilniaus viešasis transportas" darbuotojai.

Negaudami, arba gaudami per mažus atlyginimus darbuotojai patenka į sudėtingą situaciją, patiria didelius nuostolius. Bankai už paskolas, taip pat atsiskaitant už paslaugas vėluojantiems skaičiuojami delspinigiai (Eurais už kiekvieną dieną).

Visuomenei atliekamų paslaugų apmokėjimas yra pareiga, kurios tinkamą atlikimą turi organizuoti valdantys politikai: tinkamai surinkti mokesčius, nustatyti realias paslaugų kainas piliečiams ir užtikrinti paslaugų tinkamą atlikimą, pagal darbo indėlį, sudėtingumą ir atsakomybę sutartais atlyginimais transporto darbuotojams.

2013 m. gruodžio 12 d. ketvirtadienį, 11 val., Verkių g. 52, Vilniuje kviečiamas visuotinis UAB „Vilniaus viešasis transportas“ darbuotojų susirinkimas, į kurį kviečiamas "Vilniaus viešojo transporto" generalinis direktorius, Vilniaus miesto Meras Artūras Zuokas, kiti valstybės ir savivaldybės politikai, žiniasklaidos priemonių atstovai.

2013 m. gruodžio 17 d., 11 val. organizuojamas mitingas prie Vilniaus miesto savivaldybės.

Atsakingi asmenys:

UAB „Vilniaus viešasis transportas“ darbuotojų profesinės sąjungos tarybos įgaliotas, Transporto darbuotojų profesinių sąjungų federacijos pirmininkas Jonas Petraška, telefonai: 2738623, 868617384, e.p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ir

UAB „Vilniaus viešasis transportas“ darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas
Jonas Dekaminavičius,  tel. 865544038

"Prašome paremti 0,6% GPM Lietuvos profesinę sąjungą "Solidarumas"

 

Paremti         Ne dabar