Spausdinti


Sausio 13- ąją minime tragiškų 1991 metų Sausio 13-osios įvykių metines ir Laisvės gynėjų dieną.

Spausdinti

Valstybinė darbo inspekcija primena, kad stojus žiemiškiems orams kiekvienoje darbovietėje būtina įvertinti papildomus pavojus, gresiančius įvairiais pakenkimais sveikatai.

Spausdinti

rugsejo1aLietuvos profesinė sąjunga „Solidarumas“ sveikina visus švietimo ir mokslo srities dirbančiuosius, mokinius, studentus Mokslo ir žinių šventės - Rugsėjo 1- osios proga.

Spausdinti

1253 metais karūnuotas pirmasis Lietuvos karalius Mindaugas. Jis yra valstybės suvienytojas ir krikštytojas, pastatė Vilniuje pirmąją Katedrą, kurios liekanų prieš keletą metų surasta dabartinės Vilniaus Arkikatedros požemiuose. Šių dienų kontekste Mindaugo karūnavimo diena minima kaip Lietuvos valstybės europinio pripažinimo simbolis.

Spausdinti

Pirmąjį gegužės sekmadienį sveikiname savo brangiausią žmogų - MAMĄ. Joms skiriame mieliausius žodžius ir gražiausias gėles, nes nėra kito, tokio atsidavusio, mylinčio, ištikimo ir kantraus žmogaus, nei MAMA.

Spausdinti

Latvijos profesinių sąjungų Konfederacija pakvietė dalyvauti Baltijos šalių : Latvijos, Lietuvos ir Estijos moterų profesinių sąjungų koordinatorių susitikime, kuris vyko kovo10-11 dienomis Jurmaloje. Susitikimo tikslas aptarti prioritetus, profesinių sąjungų svarstomas problemas dėl moterų teisių, lyčių lygybės ir vienodo atlyginimo, dėl darbo ir šeimos suderinimo, dėl smurto prieš moteris ir kt.klausimus.

Spausdinti

Untitled lpsLietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ valdyba priėmė sprendimą balandžio 29 d. organizuoti akciją minint Tarptautinę darbo ir Motinos dieną, kurios šiemet sutampa. Akcijos tikslas - solidarizuotis visiems dirbantiesiems kovojant už didesnius atlyginimus Lietuvos darbuotojams.

Spausdinti

Vasario 3 dieną įvyko UAB "Lietuvos energija" grupėje veikiančių profesinių sąjungų atstovų ir grupės administracijos atstovų.

"Prašome paremti 0,6% GPM Lietuvos profesinę sąjungą "Solidarumas"

 

Paremti         Ne dabar