Spausdinti

 

naus krist

2019 m. rugpjūčio 29 d. Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininkė Kristina Krupavičienė viešu laišku kreipėsi į Lietuvos Prezidentą Gitaną Nausėdą, prašydama gelbėti Lietuvos įkalinimo įstaigų sveikatos priežiūros sistemą, kurią žlugdo Teisingumo ministerijos nurodymu vykdoma pertvarka, įsigaliosianti nuo šių metų spalio 1 d., ir Vyriausybės nenoras tinkamai finansuoti įkalinimo įstaigas, kuriose trūksta lėšų ne tik privalomiems medikų priedams už pavojingas darbo sąlygas sumokėti, bet net vaistams įsigyti.

Visą laišką skaityti čia.

Pateikiame Lietuvos Prezidento kanceliarijos atsakymą.

LIETUVOS RESPUBLIKOS PREZIDENTO KANCELIARIJOS ASMENŲ APTARNAVIMO SKYRIUS

Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininkei Kristinai Krupavičienei Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

2019- Nr. (1D-2925)-2DĮ 2019-08-29 Nr. 10-087

DĖL KREIPIMOSI

Gerbiamoji Kristina Krupavičiene, Su Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijoje gautu Jūsų 2019-08-29 kreipimusi „Prašymas gelbėti Lietuvos įkalinimo įstaigų sveikatos priežiūrą“ yra susipažinta. Atsižvelgiant į keliamus klausimus, Jūsų kreipimasis yra perduotas Lietuvos Respublikos Vyriausybei. Ši institucija informuos apie priimtą sprendimą. Dėkojame už Jūsų pateiktą informaciją.

Pagarbiai

Skyriaus vedėja Asta Bogušienė

"Prašome paremti 1% GPM Lietuvos profesinę sąjungą "Solidarumas"

 

Paremti         Ne dabar