Spausdinti

Jei nori, kad tavo atlyginimas augtų, kad būtum apsaugotas nuo vadovų savivalės, kad turėtum orias darbo sąlygas Lietuvoje, o ne emigracijoje, paremk tuos, kurie kiekvieną dieną kovoja už tave, net jei tu nesi profesinės sąjungos narys.

Darbdaviai turi daug pinigų. Jie skiria dideles lėšas ekspertams, žiniasklaidai, politinėms partijoms, kad pasiektų, jog būtų priimti tik jiems naudingi įstatymai ir nutarimai, kad negalėtum tikėtis didesnio atlyginimo, geresnių darbo sąlygų ir oraus gyvenimo netekus darbingumo ar išėjus į pensiją.

Šiemet iki liepos 1 d. tu gali 0.6 % savo Gyventojų pajamų mokesčio (GPM) skirti tik profesinei sąjungai ir tai netrukdys tau paremti kitas visuomenines organizacijas ar partijas, nes šis 0.6 % leidžiamas skirti TIK profesinėms sąjungoms. Jei to nepadarysi, 0.6 % tavo GPM bus paskirstytas per biudžetą.

Paremk Lietuvos profesinę sąjungą „Solidarumas“, kuri susikūrė prieš 30 metų, kaip Sąjūdžio dalis, kuri kovojo už Lietuvos Nepriklausomybę, o dabar kovoja už tavo ir visų Lietuvos darbuotojų teisę oriai gyventi ir dirbti Lietuvoje, o ne užsienyje.

Su Tavo parama Lietuvos profesinė sąjunga „Solidarumas“ (įm. kodas 290806370) galės geriau apginti Tavo teises ir galimybes daugiau uždirbti, samdydama geriausius teisininkus, ekonomistus ir ekspertus, darydama tyrimus ir vertinimus, kurie apgintų tavo interesus, diskutuojant su Vyriausybės ir darbdavių atstovais Trišalėje taryboje, ministerijose, Seime, derybose dėl šakos kolektyvinių sutarčių ir pn.

Paramą skirti galima:

  1. Elektroniniu būdu prisijungiant prie Elektroninio deklaravimo sistemos (EDS) ir užpildant prašymo formą FR0512 versija 04: https://deklaravimas.vmi.lt
    (video instrukcija)
  2. Įteikiant prašymo formą tiesiogiai valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) vietos skyriui;
  3. Nusiunčiant paštu į Valstybinę mokesčių inspekciją adresu: Neravų g. 8, LT-66257, Druskininkai.
  • Prašymo formą rasti galite čia – FR0512(4)
  • Mokesčio laikotarpį galite nurodyti ir ilgesnį: min. 2019 m., max. iki 2023 m.

Prievolę deklaruoti gautas pajamas turintys gyventojai turi tai padaryti iki liepos 1 dienos, antraip prašymas pervesti paramą nebus patenkintas.

Jeigu anksčiau, pvz.: pernai, prašyme nurodei skirti kuriai nors profesinei sąjungai 2 % GPM ilgesniam laikui, pvz:. iki 2020 m., šiemet vis tiek reikės iš naujo rašyti prašymą ir skirti jau tik 0.6 % GPM savo pasirinktai profesinei sąjungai.

Skirkite 0.6 proc. Lietuvos profesinei sąjungai „Solidarumas“