Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas" koordinacinės tarybos narių skaičius auga

kebur koor

2018 m. balandžio 21 d. Vilniuje vyko Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ koordinacinės tarybos posėdis. Posėdis prasidėjo džiugiu sprendimu.

Skaityti daugiau: Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas" koordinacinės tarybos narių skaičius auga

Kviečiame į mitingą balandžio 26 d. Vilniuje

keburienee

2018 m. 26 d. 16.00 val. Lietuvos medikų sąjūdis, remiant daugybei visuomeninių organizacijų, kviečia medikus, mokytojus, mokslininkus, socialinius darbuotojus ir visus kitus, kurie teikia valstybei ir jos ekonomikai būtinas viešąsias paslaugas, ateiti ir palaikyti teisėtus medikų reikalavimus į jo rengimą mitingą „Kartu su medikais už valstybę ir jos ateitį!" Nepriklausomybės aikštėje Vilniuje prie Seimo!

Skaityti daugiau: Kviečiame į mitingą balandžio 26 d. Vilniuje

Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas" pareiškimas dėl mokesčių reformos

kris mit sumaz

2018 balandžio 21 d. Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas" koordinacinė taryba savo posėdyje Vilniuje priėmė pareiškimą dėl pradedamos vykdyti mokesčių refomos Lietuvoje.

Skaityti daugiau: Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas" pareiškimas dėl mokesčių reformos

Kviečiame pervesti 2% savo GPM profesinei sąjungai „Solidarumas"

geguz 1

Jei nori būti apgintas nuo darbdavių ir valdžios savivalės, jei nori, kad tavo atlyginimas augtų, skirk savo 2% Gyventojų pajamų mokesčių, organizacijai, kuri kiekvieną dieną kovoja, kad kiekvienas darbuotojas oriai dirbtų ir uždirbtų orų atlyginimą ne užsienyje, o Lietuvoje.

Skaityti daugiau: Kviečiame pervesti 2% savo GPM profesinei sąjungai „Solidarumas"

Lietuvos profesinė sąjunga „Solidarumas" palaikė pensininkų reikalavimus

pens rimt 2

Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas" pirmininkės pavaduotojas Rimtautas Ramanauskas pasirašė po pensininkų mitingo reikalavimu.

Skaityti daugiau: Lietuvos profesinė sąjunga „Solidarumas" palaikė pensininkų reikalavimus

DĖL SODROS LUBŲ IR PENSIJŲ FONDŲ PERTVARKOS

LPS ,,Solidarumas" valdybos nariai siūlo neįvesti SORDOS įmokų lubų ir kuo skubiau pertvarkyti privačius pensijų fondus su galimybe, atsižvelgiant į asmens pasirinkimo laisvę pasitraukti, nevaržomai, bet kuriuo metu iš privačių pensijų kaupimo programų.

LPS ,,Solidarumas" valdyba, susidedanti iš renkamų asmenų, neeiliniame valdybos posėdyje 2018-03-28d. svarstė SODROS lubų ir privačių pensijų fondų veiklos klausimus ir mano, kad:

Skaityti daugiau: DĖL SODROS LUBŲ IR PENSIJŲ FONDŲ PERTVARKOS

Susitikimas su Susisiekimo viceministru Ričardu Degučiu

susisiek vicem

2018 m. kovo 23 d. Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininkė Kristina Krupavičienė, valdybos narys Ričardas Garuolis ir Krovininio autotransporto profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininkas Gintaras Kondrackis susitiko su Susisiekimo viceministru Ričardu Degučiu. Buvo aptartos skaudžios vilkikų vairuotojų problemos ir ieškota būdų joms spręsti. 

Skaityti daugiau: Susitikimas su Susisiekimo viceministru Ričardu Degučiu

Sveikiname Šv. Velykų proga

velykos 1

Sveikiname su Jėzaus Kristaus prisikėlimo iš numirusiųjų švente. Tai - Atgimimo ir Meilės pergalės prieš Mirtį, Neteisybę ir Blogį šventė.

Skaityti daugiau: Sveikiname Šv. Velykų proga

Be profesinių sąjungų regionų problemų išspręsti neįmanoma

palang es as bendr

2018 m. kovo 15-16 d. Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ atsakingoji sekretorė Jovita Pretzsch, valdybos narys Ričardas Garuolis, Koordinacinės tarybos narė Lina Urbonavičienė Palangoje dalyvavo Europos komisijos ir Lietuvos Respublikos Vidaus reikalų ministerijos renginyje Lietuvos regionų politikai aptarti, kuriame dalyvavo beveik visų Lietuvos savivaldybių merai ir kiti atsakingi savivaldybių, ministerijų, mokslo įstaigų ir nevyriausybinių organizacijų atstovai, susiję su regioninių problemų sprendimu.

Skaityti daugiau: Be profesinių sąjungų regionų problemų išspręsti neįmanoma

Darbuotojų traumos turi neapsimokėti darbdaviams

ksen balsys

Vilniaus apskrities profesinės sąjungos „Solidarumas" tarybos nario Mindaugo Balsio komentaras.

Skaityti daugiau: Darbuotojų traumos turi neapsimokėti darbdaviams